Nie reagujesz - akceptujesz!

Termin konkursu na komiks w ramach kampanii "Nie reagujesz - akceptujesz" - przedłużony

Uprzejmie informujemy, że termin przesyłania prac w konkursie na komiks ilustrujący hasło kampanii społecznej pod nazwą "Nie reagujesz - akceptujesz" został przedłużony do dnia 13 stycznia 2012 roku. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych,

Uprzejmie informujemy, że termin przesyłania prac w konkursie na komiks ilustrujący hasło kampanii społecznej pod nazwą "Nie reagujesz - akceptujesz" został przedłużony do dnia 13 stycznia 2012 roku. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

„Nie reagujesz – Akceptujesz!” – pod taką nazwą trwa kampania społeczna prowadzona przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dlatego też, śląscy stróże prawa wspólnie z TVP Katowice, „Polskapresse” Sp. z o. o. – Oddział Prasa Śląska oraz Radiem Katowice zorganizowali konkurs. Ma on na celu stworzenie komiksu obrazującego założenia kampanii.

 

Do udziału w nim zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa śląskiego. Technika wykonania prac jest dowolna (rysunek, fotografia, grafika komputerowa). Opisane prace (maksymalnie 2 jednego uczestnika lub zespołu), prosimy przesyłać do 13 stycznia 2012 r., na adres:
Media Centrum - Polskapresse Sp. z o.o., Oddział Prasa Śląska, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec-Milowice.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów tj: www.slaska.policja.gov.pl, www.dziennikzachodni.pl, www.tvp.pl/katowice, www.radio.katowice.pl .

 

Na autorów najlepszych komiksów czekają cenne nagrody rzeczowe, wyróżnienia i upominki. Zapraszamy !!!