Bez powodu pobili 67-latka - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Wiadomości

Bez powodu pobili 67-latka

Policjanci z Piekar Śląskich ustalili i zatrzymali dwóch sprawców pobicia 67- latka. Mężczyzna został zaatakowany po tym jak wysiadł z auta, aby sprawdzić uszkodzenia w pojeździe. Sprawcy uderzali oraz kopali mężczyznę, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce 7 maja 2017 r. w rejonie Brzezin Śląskich. Kierujący pojazdem osobowym zatrzymał pojazd, ponieważ na drogę wtargnęło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Jeden z nich kopnął w drzwi pojazdu kierowanego przez 67- latka, w związku z czym mężczyzna wysiadł z auta aby zobaczyć czy doszło do jego uszkodzenia. Chwilę później mężczyźni, którzy uprzednio wtargnęli na jezdnie, podbiegli do poszkodowanego uderzając go rękami oraz nogami. Następnie agresorzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Piekarscy kryminalni już następnego dnia zatrzymali jednego ze sprawców -  niepełnoletniego mieszkańca naszego miasta. Za swoje zachowanie młody człowiek odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Drugi ze sprawców próbował uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny, jednakże wczoraj został przesłuchany i usłyszał już zarzuty. 34-latkowi za pobicie oraz zniszczenie mienia grozi więzienie. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.