Wiadomości

POLICJANTKA Z PIEKAR ŚLĄSKICH FINALISTKĄ PLEBISCYTU "OSOBOWOŚĆ ROKU 2017"

Policjantka z piekarskiej jednostki nie tylko została nominowana do prestiżowego tytułu, ale zdobyła też największą ilość głosów w swojej kategorii. Dzięki temu st. sierż. Aleksandra Zydyk znalazła się w gronie finalistów plebiscytu zorganizowanego przez Dziennik Zachodni. Zapraszamy do głosowania na naszą koleżankę, która została nominowana do plebiscytu „Osobowość Roku 2017” za zorganizowanie wakacyjnej akcji społecznej z finałową imprezą pod Kopcem Wyzwolenia.

St. sierż. Aleksandra Zydyk służbę w piekarskiej jednostce pełni od 6 lat. Aktualnie wykonuje obowiązki na stanowisku profilaktyka do spraw społecznych. Policjantka ściśle współpracuje z wieloma miejscowymi instytucjami. Dużym sukcesem zakończyła się ubiegłoroczna akcja profilaktyczna, której organizatorem była piekarska policjantka.

Odblask od dziatka dla babci i dziadka", „Młody trzeźwo się prowadzi" oraz „Sport wzbogaca- nałóg zatraca" to programy profilaktyczne, które przez kilka miesięcy 2017 roku realizowane były przez piekarskich policjantów. W ich ramach zorganizowane zostały konkursy dla dzieci i młodzieży. Zwycięzcom rozdano pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Niedawno wyprodukowane zostały kalendarze zawierające zwycięskie projekty najmłodszych uczestników konkursu. W trakcie wakacji st. sierż. Aleksandra Zydyk co tydzień spotykała się z mieszkańcami Piekar Śląskich, aby uczestniczyć w cyklu zajęć z Zumbą. Podsumowaniem działań profilaktycznych oraz finałem akcji było zorganizowanie pikniku rodzinnego pod Kopcem Wyzwolenia. Zdjęcia wraz z reportażem z tej wyjątkowej imprezy można znaleźć TUTAJ

Na finalistkę plebiscytu „Osobowość Roku 2017" w kategorii działalność społeczna i charytatywna zagłosować można TUTAJ.