Wiadomości

Wyjątkowe wyróżnienie dla piekarskiej komendy

W Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich odbyła się uroczysta gala „Nasi Sportowcy 2017”. Wśród zaproszonych gości znalazła się przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich st. sierż. Aleksandra Zydyk, która w grudniu 2017 roku wspólnie z innymi podmiotami zorganizowała „Sportowego Mikołaja”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, natomiast teraz została wyróżniona jako „Wydarzenie Sportowe Grudnia”.

To kolejne w tym roku wyróżnienie st. sierż. Aleksandry Zydyk. Policjantka nie tak dawno została wybrana „Osobowością Roku 2017” w Piekarach Śląskich, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem piekarska profilaktyk została doceniona za zorganizowanie „Sportowego Mikołaja”. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich, przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich odebrała statuetkę za zorganizowanie „Wydarzenia Sportowego Grudnia”. W organizację tego wyjątkowego dla każdego dziecka wydarzenia, zaangażowani byli zarówno policjanci jak i osoby na co dzień współpracujące z piekarską jednostką. Bez pomocy tych osób, zorganizowanie tylu atrakcji dla najmłodszych nie byłoby możliwe. Odnosząc się do wyróżnienia, Profilaktyk ds. Społecznych Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich, powiedziała:

Jest to dla mnie jako policjantki niezwykle budujące, że wydarzenie zorganizowane przez naszą komendę zostało wyróżnione w trakcie tej gali. Biorąc pod uwagę, ile ciekawych rzeczy dzieje się w naszym mieście, cieszy fakt, że mimo dużej konkurencji, mogłam stanąć wśród wyróżnionych osób. W tym miejscu pragnę podziękować moim współpracownikom, bez których dzieci nie mogłyby korzystać z tak wielu atrakcji. Jest to nasz wspólny sukces. Wyróżnienie cieszy, natomiast nie zatrzymujemy się i działamy dalej. Już 24 maja czeka nas kolejne bardzo duże wydarzenie, mianowicie spróbujemy pobić rekord Guinnessa w ilości osób trzymających odblask. Najpiękniejsze w organizacji tych wszystkich imprez, jest fakt, że łączymy dobrą zabawę z profilaktyką, dzięki czemu w naszym mieście jest bezpieczniej.”

O „Sportowym Mikołaju” pisaliśmy już wcześniej TUTAJ.

  • St. sierż. Aleksandra Zydyk z wyróżnieniem podczas gali "Nasi Sportowcy 2017"
  • St. sierż. Aleksandra Zydyk z pracownikiem radia podczas gali "Nasi Sportowcy 2017"
  • Dyplom za organizację wydarzenia "Sportowe Mikołajki"