Wiadomości

Dzień Kobiet z piekarskimi policjantami i Radiem Piekary

W ubiegły piątek na ul. Wyszyńskiego w Piekarach Śląskich prowadzone były działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego. Z okazji Święta Kobiet, udział w wydarzeniu wzięli pracownicy Radia Piekary oraz piekarscy mundurowi, którzy wspólnie wręczali Paniom kwiaty. Podczas akcji nie zabrakło uśmiechów i serdeczności, ale co istotne było także bezpiecznie.

To kolejne wspólne działania piekarskich mundurowych z miejscową stacją radia. Dzięki połączeniu sił, piekarzanie mają okazję brać udział w ciekawych inicjatywach. Nie inaczej było podczas obchodzonego w dniu 8 marca Dnia Kobiet. Umundurowani policjanci wraz z pracownikami Radia Piekary przy ul. Wyszyńskiego przez kilka godzin rozdawali Paniom kwiaty. Miejsce wydarzenia nie było przypadkowe, bowiem stróże prawa bacznie przyglądali się zachowaniu pieszych w rejonie oznakowanego przejścia. Akcja, podczas której nie brakowało uśmiechów, cieszyła się dużym zainteresowaniem, jednak co najważniejsze, zagwarantowała bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego.

 

Zdjęcia: Radio Piekary.

 

  • Zdjęcie kolorowe. Na zdjęciu widoczny policjant wręczający tulipana kobiecie. W otoczeniu widoczne placówki handlowe. Zdjęcie zrobione na chodniku przy ulicy Wyszyńskiego.
  • Zdjęcie kolorowe. Na zdjęciu widoczni dwaj policjanci oraz pracownik radia piekary. Panowie trzymają w rękach tulipany.
  • Zdjęcie kolorowe. Na zdjęciu widoczny policjant udzielający wywiadu dla radia piekary. Funkcjonariusz w odblaskowej kamizelce z napisem policja.