Wiadomości

Uczestnicy półkolonii odwiedzili piekarską jednostkę

W budynku Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich, kolejny raz zrobiło się głośno i radośnie. Wszystko to za sprawą wizyty młodzieży, która odwiedziła piekarskich mundurowych w ich miejscu pracy. Spotkanie było okazją do przypomnienia gościom podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących zarówno podczas wypoczynku nad wodą, jak i w trakcie poruszania się po drodze.

Piekarscy mundurowi mieli okazję gościć w swoim miejscu pracy wyjątkowych gości. Do budynku Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich zawitała młodzież spędzająca wakacje na półkoloniach zorganizowanych na terenie naszego miasta. Stróże prawa przygotowali dla swoich gości wiele wyjątkowych atrakcji. Podczas spotkania sierż. szt. Aleksandra Zydyk zwróciła młodym ludziom uwagę na ich bezpieczeństwo podczas wakacji, podkreślając jak ważne jest właściwe zachowanie nad wodą, czy też na drodze. Po zwiedzaniu budynku komendy oraz poznawaniu kolejnych tajników policyjnej służby, przyszedł czas na nurtujące młodzież pytania. W trakcie trwania wizyty nie zabrakło uśmiechów oraz wspólnych zdjęć, które pozwolą upamiętnić wyjątkowe odwiedziny.

  • Na zdjęciu widoczne dzieci przyglądające się pracy policyjnego technika.
  • Na zdjęciu policyjny technik kryminalistyki przedstawiający sposoby zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia.
  • Zdjęcie na tle napisu Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich. Na zdjęciu pozujące dzieci wraz z policjantką w mundurze.