Wiadomości

Poszukujemy sprawcy kradzieży. Czy rozpoznajesz ?

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież dwóch smartfonów z jednego z marketów oraz kradzieży paliwa na stacji benzynowej na terenie Piekar Śląskich. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 32 393 6200, lub e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują sprawcy kradzieży dwóch smartfonów z marketu oraz kradzieży paliwa ze stacji benzynowej na terenie Piekar Śląskich. Do kradzieży doszło 10 grudnia 2019 r. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna najpierw dokonał kradzieży dwóch smartfonów, po czym zatankował paliwo i nie płacąc odjechał ze stacji benzynowej. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego o kradzież, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 32 393 6200, lub e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.