Wiadomości

Bieg przełajowy im. Grzegorza Załogi

Data publikacji 02.10.2008

IV miejsce drużynowe, dla reprezentantów Komendy Miejskiej Policji Piekary Śląskie w biegu przełajowym imienia Grzegorza Załogi.

IV miejsce drużynowe dla reprezentantów Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich w biegu przełajowym imienia Grzegorza Załogi. Dzisiaj po raz piąty w garnizonie śląskim, w okolicy miejscowości Hutki – Kanki (gmina Łazy) odbył  się bieg przełajowy imienia naszego kolegi sierżanta Grzegorza Załogi, który zginął tragicznie na służbie.  Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych oraz w podziale na grupy kobiet i mężczyzn. Akces do udziału w zawodach zgłosili policjanci z całego kraju, strażacy, samorządowcy i uczniowie. Komendę Miejską Policji w Piekarach Śląskich  reprezentowali sierż.szt. Marian Szaton, który zajął 5 miejsce w grupie wiekowej powyżej 40 roku życia, sież. Krystian Wieczorek, zajął 11 miejsce, a st.post. Jakub Szwainoch, 28 miejsce w grupie wiekowej do 40 lat . Drużynowo I miejsce zajęła reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, II miejsce reprezantacja Szkoły Policji w Katowicach, III miejsce przedstawiciele jednostki Anty Terrorystycznej w Katowicach, IV miejsce wywalczyli policjanci naszej komendy. Gratulujemy.